Baby Einstein hrací stůl
-24%
MOC¹
3.285 Kč
Cena
2.501 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
784 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A348357

EAN: 074451103450

Baby Einstein hrací stůl
Tento text je přeložen automaticky.
Probuďte přirozenou zvědavost svého dítěte pomocí stolu s aktivitami z Baby Einstein .

Oboustranný hrací stůl pro výtvarné a vědecké účely, od odnímatelných rotujících ozubených kol až po obvody pro objevování barev a blikající světla, udrží pozornost vašeho dítěte na dlouhé hodiny.

Sledujte, jak se ozubená kola zařadí a žárovka se rozsvítí! Experimentujte s barvami pomocí nádobek s barvami, které se nerozlévají. Vaše dítě si zamiluje mnoho funkcí tohoto oboustranného hracího stolu.

Přehrává více než 65 melodií a seznamuje se slovíčky v angličtině, španělštině nebo francouzštině. Hlasitost lze nastavit na hlasitou nebo tichou, případně lze zvuk zcela vypnout. Když je zvuk zapnutý, vy i vaše dítě si díky kvalitnímu reproduktoru užijete lepší hudební zážitek.

Ať už vaše dítě ještě leze, nebo už stojí, stolek pro aktivity roste spolu s ním. Kreslící desku uprostřed lze vyjmout, aby dítě mělo více prostoru pro kreslení a řemesla. Můžete jej dokonce připevnit na konec stolu. Odnímatelné nohy stolu umožňují snadnou přestavbu stolu pro hraní na podlaze.

Plocha na kreslení a White board , kterou lze otřít do sucha, poskytují dostatek prostoru, aby se do akce mohl zapojit i starší sourozenec.

Přidejte židli - tato hra station je zábavná i pro rodiče!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 59,7 x 44,5 x 7,1 cm
  • Vyžaduje 3 baterie AA (nejsou součástí dodávky)
  • Materiál: plast
  • Věk: od 12 měsíců

Pokyny Baby Einstein Tabulka aktivit

Pokyny pro péči
Otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Neponořujte je do vody.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Baby Einstein hrací stůl
Baby Einstein hrací stůl
MOC¹ 3.285 Kč
2.501 Kč