baby einstein ™ Hudební deka s mašlí Sensory

baby einstein ™ Hudební deka s mašlí Sensory


Cena
3.737 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283518

EAN: 074451117464

baby einstein ™ Hudební deka s mašlí Sensory
Tento text je přeložen automaticky.
Objevovací hřiště pro nejmenší: Tato smyslová hrací rohož nabízí řadu hraček, které vás zaměstnávají a povzbuzují vás k prozkoumávání pohybových a kognitivních schopností. S 18 malými hračkami v rozích podložky se vaše dítě naučí hravě hledat, schovávat se a chytat.

Nad rohožkou jsou další obloukové prvky visící z oblouku, které vzbuzují zvědavost vašeho dítěte a zajišťují efekt učení. Rohož může být flexibilně umístěna na různých místech a stává se obzvlášť měkkým oblíbeným místem pro váš poklad.

Detaily produktu:
  • Rozměry balení: 68,58 x 10,8 x 56,52 cm
  • Obsah: smyslová hrací rohož s hrací mašlí
  • Věk: od narození

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

baby einstein ™ Hudební deka s mašlí Sensory
3.737 Kč