baby einstein™ - Star Bright Symphony™

baby einstein™ - Star Bright Symphony™


Cena
594 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A193777

baby einstein™ - Star Bright Symphony™
Hvězdička baby einstein™ - Star Bright Symphony™ zaměstná a pobaví Vaše dítě doma i na cestách.

Plyšová hvězdička s veselým, blikajícím obličejem pobaví vaše dítě tančícími světly, jasnými barvami a 6 klasickými melodiemi. Dvě varianty: Varianta pro rodiče, kdy se melodie včetně světelných efektů přehrávají nepřetržitě a varianta pro děti, kdy je pro přehrávání melodií i zvukové efekty zapotřebí hračku stimulovat pohybem. Lze snadno připevnit na sedačky, kočárky, postýlky a další místa.

Podrobnosti:
  • Obsah: Hudební hračka

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

baby einstein™ - Star Bright Symphony™
594 Kč
Top značky