baby einstein ™ Sticky Spinner
Cena
332 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281999

EAN: 074451115224

baby einstein ™ Sticky Spinner
Tento text je přeložen automaticky.
Ať už je čas na jídlo nebo cestování, vaše dítě bude naprosto uchváceno hračkami Baby Einstein Sticky Spinner. Barevné luky vytvářejí vizuálně stimulující zážitek, když je otáčíte, a vzbuzují tak zvědavost vašeho dítěte. Stuhy, které vaše dítě bude chtít chytit, podporují koordinaci rukou a očí a jemné motorické dovednosti. Výkonná základna přísavky drží barevný rozmetač na místě, takže jej můžete například připevnit k vysoké židli.

Podrobnosti:
  • motorové hračky
  • rozměry: 14 x 13 x 10 cm
  • Věk: od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

baby einstein ™ Sticky Spinner
332 Kč