Baby Monsters EASY TWIN hlavní korba MAIN černá

Baby Monsters EASY TWIN hlavní korba MAIN černá


Cena
2.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A254965

Baby Monsters EASY TWIN hlavní korba MAIN černá
Kočárek je s EASY TWIN 3.0S hlavní korbičkou MAIN a SIDE korbičkou připraven již od narození. Na kočárku jsou vyznačeny pozice korbiček.

EASY TWIN 3.0S nabízí rodičům dvě varianty:
  • Sourozenecký kočárek: Rodiče mohou převážet jedno sedící dítě + jednoho novorozence vleže.
    Použití jen s jednou korbičkou: Rodiče použijí hlavní korbu MAIN (při použití jen jedné korby musí být použita MAIN na pozici označené MAIN)

  • Kočárek pro dvojčata:Rodiče mohou vozit dvě miminka od narození až do doby, než samostatně sedí
    Použití s dvěma korbičkami: Rodiče potřebují korbičky MAIN a SIDE (správná pozice je označena na kočárku)

S tímto příslušenstvím lze vytvářet kombinace, kdy můžete kočárek využít pro dva novorozence nebo jedno miminko a sedící dítě. UVnitř korbičky se miminko cítí velmi pohodlně díky měkké matraci a vnitřnímu polstrování. Skládací stříška a praktický nánožník chrání dítě před nepřízní počasí.
Pozor: Korbičku MAIN lze použít samostatně na sourozeneckém kočárku. Korbičku SIDE lze použít pouze dohromady s korbičkou MAIN.
Tyto korby jsou určeny pro děti od narození, které ještě neumí sedět, přetočit se na stranu ani se vzepřít na rukou a kolenou. Maximální zatížení v pozici vleže je 9 kg.

Detaily:
  • Rozměry: 26,5 x 81 x 32,5 cm
  • Včetně pláštěnky
  • Nánožník NENÍ obsahem dodávky. Je k dostání zvlášť v různých barvách.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Baby Monsters EASY TWIN hlavní korba MAIN černá
2.999 Kč
Top značky