Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BABY MONSTERS Easy twin koš shop & go
Momentálně vyprodáno

BABY MONSTERS Easy twin koš shop & go


Cena
1.603 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A255651

BABY MONSTERS Easy twin koš shop & go
Se sourozeneckým Easy Twin dostanou rodiče flexibilně využitelný kočárek. Ať už s korbou nebo sportovní sedačkou, dvěma korbičkami nebo dvěma sedačkami - všechno je možné a ještě navíc: protože se sadou příslušenství SHOP & GO nabízí BABY MONSTERS další široké možnosti použití. Kočárek se v okamžiku promění na kočárek pro jedno dítě s obrovským úložným prostorem. To je velmi praktické, zejména když dítě povyroste a potřebujete víc místa na nákup. Se systémem SHOP & GO se kočárek stane trpělivým nákupním asistentem - i úplně bez dětí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Top značky