Baby Monsters Fusak Ice Size šedý

Baby Monsters Fusak Ice Size šedý


  • Baby Monsters Fusak Ice Size černý

Cena
1.980 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A255845

Baby Monsters Fusak Ice Size šedý
Fusak Ice Size značky Baby Monsters je univerzálně použitelný, měkký a dokonce roste s dítětem. Je možné ho nastavit a individuálně tak přizpůsobit dítěti. Navíc se může odepnout spodní část u chodidel. Horní díl je také možné bez problémů nastavit. Prodyšný, vodě i větru odolný materiál se postará o příjemné klima. Pro ideální ochranu disponuje fusak zakrytým zipem a hebkou flísovou výplní. Na zadní straně je protiskluzová část, která se postará, aby fusak v kočárku neklouzal. Disponuje také otvory, které slouží pro pětibodový pás - je možné ho použít zpravidla u všech běžných kočárků a golfek.

Detaily:
  • Délka: ca 78-95 cm
  • Od věku, kdy dítě samostatně sedí, cca 7 měsíců až 3 roky
  • Vhodné pro všechny běžné kočárky a golfové kočárky
  • Vrchní materiál: odolný vodě a větru

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Baby Monsters Fusak Ice Size šedý
1.980 Kč
Top značky