BABY MONSTERS přebalovací taška Easy Twin Black

BABY MONSTERS přebalovací taška Easy Twin Black


  • BABY MONSTERS přebalovací taška Easy Twin Grey

Cena
1.745 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A254986

BABY MONSTERS přebalovací taška Easy Twin Black
Přebalovací taška BABY MONSTERS EASY TWIN zorganizuje potřebné vybavení dvojím způsobem, když rodiče cestují se svými dětmi v kočárku pro dvojčata. Prostorná hlavní přihrádka i menší další přihrádky jako dvě izolované kapsy na nápoje a potraviny poskytnou dostatek prostoru. Nezapomíná se ani na bezproblémové a pohodlné přebalování díky dvěma omyvatelným přebalovacím podložkám. Přebalovací tašku lze během procházky snadno upevnit na kočárek. Tašku lze také pohodlně přenášet pomocí nastavitelného ramenního popruhu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

BABY MONSTERS přebalovací taška Easy Twin Black
1.745 Kč
Top značky