babybay Matrace Intense AngelWave pro Maxi / Boxspring stříbro

babybay Matrace Intense AngelWave pro Maxi / Boxspring stříbro


Cena
1.830 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série babybay matrace Maxi / Maxi Advance / Boxspring

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265226

EAN: 4260472557082

babybay Matrace Intense AngelWave pro Maxi / Boxspring stříbro
Tento text je přeložen automaticky.
Perfektní matrace musí vyrovnávat teploty, zajistit konstantní výměnu vzduchu a absorbovat vlhkost. Babybay® Matrace Intense AngelWave® kombinuje toto vše a poskytuje tak klidný a beztížný spánek jako v cloudu 7. Inovativní hygienické krytí babybay ® ® účinně a spolehlivě zabraňuje pronikání vlhkosti a vlhkosti, ale stále je propustné pro vzduch. Nepotřebujete další vrstvu odpuzující vodu! Kromě toho uhlíkové vlákno zabudované do krytu Intense absorbuje elektrony vybudované v těle a uvolňuje je do okolního vzduchu, což má za následek nižší hladinu kortizolu (stresový hormon). To umožňuje tělu uvolnit více melatoninu spánku hormon, což vede ke zdravějšímu a klidnějšímu spánku. Gelová pěna Angel pearl® poskytuje optimální rovnováhu jemného uvolnění tlaku, podpory a teplotní kompenzace. Pohodlná pěna Angel pearl ® gel se strukturou otevřených buněk nabízí perfektní základ pro optimální rovnováhu tělesné teploty. Účinná absorpce vlhkosti a vysoká cirkulace vzduchu zajišťují svěží a příjemný pocit spánku - po celý rok. Svislé vzduchotechnické kanály v gelovém a komfortním pěnovém jádru zajišťují zvýšenou cirkulaci vzduchu a jsou přesně přizpůsobeny větracím otvorům základní desky Babybay. Lepší přísun kyslíku zabraňuje nebezpečné akumulaci tepla. Pěnové jádro se ideálně přizpůsobuje tvaru těla vašeho oblíbeného díky propracovanému prošívání potahu v designu hvězd, má podpůrný účinek a zajišťuje tak hluboký, dlouhý, uklidňující a snový dětský spánek. Tak se vaše dítě cítí všude kolem. Kryt lze snadno vyjmout kdykoli díky třístrannému zipu a lze ho prát do 30 ° C. babybay ® Intense AngelWave ® - perfektní pocitová matrace s prodyšnou ochranou proti vlhkosti. Všechny matrace jsou testovány na škodlivé látky a získaly certifikát „Důvěra v textilie“ podle normy Ökotex Standard 100 třídy 1 pro kojence (12.0.03346).

Detaily o produktu:
 • Rozměry: šířka x délka x výška 49,5 x 89 x 6 cm
 • Obal materiálu: 52% Polyester, 47% Tencel, 1% Bavlna
 • Výplň materiálu : otevřené, prodyšné, dvoudílné pohodlí a gelové pěnové jádro se svislými klimatizačními kanály
 • Přizpůsobeno k ležícímu povrchu
 • Optimální uvolnění tlaku
 • Optimum teplotní kompenzace a absorpce vlhkosti
 • Medicott® potah s hvězdným prošíváním
 • Příjemně měkký, prošívaný, prodyšný hygienický potah s funkcí ochrany proti vlhkosti a inovativní intenzivní povrch
 • integrované uhlíkové vlákno absorbuje elektrony z těla dítěte a uvolňuje je do okolního vzduchu
 • Intenzivní obal s prošíváním hvězd
 • Odnímatelný díky třístrannému zipu
 • Lze prát v pračce až do 30 ° C
 • Testováno na škodlivé látky a bylo uděleno osvědčení „Důvěra v textilie“ podle normy Ökotex Standard 100 třídy 1 pro kojence (12.0.03346)
 • Matrace vhodná pro přistýlku pro babybay Maxi / Boxspring

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

babybay Matrace Intense AngelWave pro Maxi / Boxspring stříbro
1.830 Kč