babybay Přístavná postýlka Boxspring, plocha na ležení z piniové borovicebabybay Přístavná postýlka Boxspring, plocha na ležení z piniové borovice

babybay Přístavná postýlka Boxspring, plocha na ležení z piniové borovice


Cena
7.894 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265411

EAN: 4260472558010

babybay Přístavná postýlka Boxspring, plocha na ležení z piniové borovice
babybay® Boxspring, řešení pro všechny vysoké postele. Díky vysoké konstrukci a patentovanému plynulému nastavení výšky lze plochu pro ležení přesně přizpůsobit vysokým a lůžkům typu Boxspring - bez přechodu, bez mezery. Vždy lze nastavit na úroveň maminčiny postele - což je zásadní vlastností přístavného lůžka. Speciální připevnění pomocí popruhu umožňuje snadné, bezpečné připevnění bez použití nářadí, lze připojit ke každé posteli typu Boxspring a opět jej uvolnit. Pozvěte vůni hor do své ložnice. Plocha na ležení z borového dřeva má obzvláště uklidňující vůni, u které bylo prokázáno, že má pozitivní vliv na pohodlí při spaní. Vůně stabilizuje cirkulaci krevní oběh při kolísavém tlaku vzduchu a uklidňuje lidský organismus. Kromě toho má borové dřevo antibakteriální účinek, chrání před napadením houbami a má vlastnosti odpuzující škůdce.
Můžete si vybrat mezi různým příslušenstvím a sestavit si vlastní individuální vysněnou postel. Díky patentovanému plynulému nastavení výšky lze plochu pro ležení přesně přizpůsobit jakékoli výšce lůžka - bez přechodu, bez mezery. Vždy lze nastavit na úroveň maminčiny postele - což je zásadní vlastností přístavného lůžka. Drážková základní deska zajišťuje vždy dobré větrání. Nastavitelné montážní držáky upevňují babybay® bezpečně a bez nástrojů k posteli rodičů shora nebo zdola. Stejně snadno ji lze rovněž odstranit. babybay® je samozřejmě testována dle TÜV, takže si můžete být jisti, že se vašemu malému miláčkovi nic nestane. Barvy neobsahují znečišťující látky a vyhovují normám EN71.3., bukové dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných domácích lesů. Je vyrobena výhradně z přírodního, antibakteriálního a antistatického bukového dřeva - bez kompromisů, bez dřevěných náhražek.
Jakmile vaše dítě vyroste z postýlky, můžete babybay® snadno rozšířit a znovu použít jako vysokou židli, psací stůl, dětskou židli, lavičku, přebalovací stůl pro panenky, herní stůl, cestovní postýlku, ohrádku nebo klasickou postýlku!

Detaily:
 • Barva: bílá
 • Materiál korpusu: masivní buk, lakovaný
 • Materiál plochy na ležení: Neopracované borové dřevo
 • Rozměry: délka x šířka x výška: 54 x 94 x 96,5 cm
 • Plynulé nastavení výšky
 • Plocha ležení se přesně přizpůsobí posteli rodičů
 • Borové dřevo má relaxační a antibakteriální účinek
 • Příjemná, uklidňující vůně
 • Testováno na TÜV / GS a vyhovuje DIN EN1130-1 pro dětskou postýlku
 • Všechny laky jsou testovány na škodlivé látky v souladu s DIN EN 71 část 3
 • Bukové dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných domácích lesů.
Obsah dodávky:
 • Přístavná postýlka Boxspring, plocha ležení z borovice
 • Pozor! Matrace, boční mřížka a sada koleček NEJSOU součástí dodávky!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

babybay Přístavná postýlka Boxspring, plocha na ležení z piniové borovice
7.894 Kč