BABYBJÖRN Adaptér na WC bílá /tyrkysová od 24 měsíců

BABYBJÖRN Adaptér na WC bílá /tyrkysová od 24 měsíců

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

873 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A220067

BABYBJÖRN Adaptér na WC bílá /tyrkysová od 24 měsíců
Pohodlné a bezpečné sedátko. Když nastane čas naučit se chodit na toaletu, je důležité, aby Vaše dítě pohodolně sedělo. Díky ergonomické konstrukci sedátka dítě sedí správně a pohodlně. Gumová lišta a systém upínání na spodní straně zaručí že toaletní adaptér je pevně usazen a Vaše dítě může bezpečně sedět.

Snadné používání: Toaletní sedátko je lehké a dítě jej může snadno samo nasadit a opět sejmout. Díky praktickému držadlu na zadní straně jej lze po použití snadno zavěsit. Díky příhodnému tvaru toaletního adaptéru si mohou větší děti samy sednout na toaletu. Dokud se dítě dokonale nenaučí s nástavcem manipulovat, je zapotřebí, abyste mu při sedání a vstávání zpočátku vždy pomohli.

Vhodné pro většinu toalet. BABYBJÖRN adaptér na WC lze umístit bez problému na většinu toaletních mís. Je zapotřebí jej jen před prvním použitím nastavit. Poté bude vždy bezpečně usazen na toaletní mísu. Pokud chcete adaptér vzít s sebou a použít jinde, lze jej jednoduše nastavit a upravit na jinou toaletu.

Zábrana zajistí, že nic nepřijde mimo mísu. Díky integrované zábraně nasměrované dovnitř neuniknou žádné tekutiny, kam nemají. Posiluje sebevědomí dítěte, když se učí používat toaletu.

Bezpečné a testované materiály. Všechny kuchyňské a koupelnové výrobky značky BABYBJÖRN splňují platné bezpečnostní normy pro plastové výrobky v Evropě a ve Spojených státech. To znamená, že plasty jsou neustále a svědomitě testovány na bisfenol A (BPA) a na použití rovněž pro potravinářský průmysl. To je pro nás důležité!

Detaily:
  • Barva: bílá / tyrkysová
  • Materiál: polypropylen (PP)
  • Bez obsahu BPA
  • Hmotnost: 400 g
  • Rozměry: délka x šířka x výška: 29 x 36 x 9 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJÖRN Adaptér na WC bílá /tyrkysová od 24 měsíců
873 Kč