BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Black

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Black


  • BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber

7.253 Kč
Cena
6.908 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
345 Kč (5%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A096293

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Black
BABYBJOERN Cestovní postýlka Light je výborná dětská postýlka na cesty. Váží jen 5 kg a dá se jediným pohybem postavit. Praktická přenosná taška je součástí dodávky. Vycestování s dětmi už nemůže být snadnější.

Snadno ji vezmete s sebou
Díky uším tašky na postýlku se dá vzít postýlka stejně snadno jako běžná taška. Postýlka má promyšlený design a dá se uskladnit tak, že nezabírá moc místa.

Snadné rozestavění
Cestovní postýlka BABYBJOERN Light se sestaví jedním pohybem. Když se nepoužívá, dá se snadno sklapnout a skladovat v tašce.

Bezpečná pro Vaše dítě
Stabilní matrace se postará o pevné stání postýlky. Stěny směrem dovnitř vytvářejí pěknou atmosféru a měkká látka je příjemná pokožce dítěte.

Materiál:
Rám: ocel, plastové detaily: PA, PP
Potah matrace: 70% polyester, 30% bavlna
Síťovina: 100% polyester

Rozměry:
Matrace: 60 cm x 105 cm x 4 cm
Rozestavěná postýlka: 82 cm x 112 cm x 64 cm
Složená postýlka: 60 cm x 49 cm x 14 cm

Všechny snímatelné části se dají vyprat na 40 stupňů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Black
7.253 Kč
6.908 Kč
Top značky