Vše, co má kolečka
Vše, co má kolečka
se slevou
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light modrá

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light modrá


 • BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber
 • BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Black

7.253 Kč
Cena 6.543 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
710 Kč (10%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A168082

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light modrá
Jednodušeji se už nedá s dětmi vycestovat. Cestovní postýlka Light se dá snadno vzít s sebou, postavit a zase složit a díky měkké matrace skýtá pohodlné místo na spaní na cestách.
Cestovní postýlka BABYBJÖRN Light se dá používat od narození do přibližně tří let. Dávejte ale pozor, když Vaše dítě z postýlky vylézá. Pro použití cestovní postýlky neexistuje horní hmotnostní hranice.

Snadno na vzití s sebou
Kdo cestuje s dětmi, musí obykle zabalit a vzít s sebou hodně věci. V tomto případě může být už ulehčení, že cestovní postýlka váží jen 6 kg. Dodávaná přenosná taška je praktická stejně jako běžná taška. Jednodušeji se už nedá s dětmi vycestovat.

Snadná montáž
Dá se jediným rychlým pohybem postavit a hned používat Když se nepoužívá, dá se snadno složit a převážet nebo schovávat v příslušné přenosné tašce.

Bezpečná pro Vaše dítě
V dodávce obsažená speciálně ušitá matrace je měkká a příjemná, čímž je pohodlná i postýlka. V matraci integrovaná spodní deska propůjčuje postýlce i přes nízkou hmotnost dobrou stabilitu, takže dítě spí bezpečně. Stěny směřující dovnitř vytváření příjemnou atmosféru a měkká látka je příjemná na pokožku dítěte.

Technické detaily:
 • Matrace: 60 cm x 105 cm x 4 cm
 • V rozloženém stavu: 82 cm x 112 cm x 64 cm
 • Ve stavu k převozu: 49 cm x 60 cm x 14 cm
 • Hmotnost postýlky: 6 kg (s taškou)

  Materiál:
  Všechny materiály tohoto produktu jsou vhodné pro jemnou dětskou pokožku a zcela nezávadné, i když je dítě kouše nebo cucá. Žádné zdraví škodlivé a alergie vyvolávající látky v materiálu nejsou. To je pro nás velmi důležité!
 • Textilní potah: 100% polyester
 • Potah matrace: 70% polyester, 30% bavlna

  Pokyny pro péči:
 • Textilní potah: Praní v pračce na 40°C. Nesušit v sušičce.
 • Potah matrace: Praní v pračce na 60°C
 • Pěna matrace: neprat v pračce
  Prát zvlášť. Používejte nejlépe šetrné prací prostředky bez bělících prostředků. Cestovní postýlka se musí rozestavit, když má být potah opět natažen.

  Upozornění: Nedávejte žádnou extra matraci do cestovní postýlky.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light modrá
  7.253 Kč
  6.543 Kč
  Top značky