BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber


MOC¹
7.300 Kč
Cena
6.950 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
350 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A108399

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber
Jednodušeji se už nedá s dětmi vycestovat. Cestovní postýlka Light se dá snadno vzít s sebou, postavit a zase složit a díky měkké matrace skýtá pohodlné místo na spaní na cestách.

Snadno na vzití s sebou
Kdo cestuje s dětmi, musí obykle zabalit a vzít s sebou hodně věci. V tomto případě může být už ulehčení, že cestovní postýlka váží jen 6 kg. Dodávaná přenosná taška je praktická stejně jako běžná taška. Jednodušeji se už nedá s dětmi vycestovat.

Snadná montáž
Dá se jediným rychlým pohybem postavit a hned používat Když se nepoužívá, dá se snadno složit a převážet nebo schovávat v příslušné přenosné tašce.

Bezpečná pro Vaše dítě
V dodávce obsažená speciálně ušitá matrace je měkká a příjemná, čímž je pohodlná i postýlka. V matraci integrovaná spodní deska propůjčuje postýlce i přes nízkou hmotnost dobrou stabilitu, takže dítě spí bezpečně. Stěny směřující dovnitř vytváření příjemnou atmosféru a měkká látka je příjemná na pokožku dítěte.

Technické detaily:
• Matrace: 60 cm x 105 cm x 4 cm
• V postaveném stavu: 82 cm x 112 cm x 64 cm
• Ve stavu na převoz: 49 x 60 x 14 cm

Materiál a péče:
• Textilní potah: 100% polyester / praní v pračce 40°C
• Potah matrace: 70% polyester, 30% bavlna / praní v pračce 60°C

Všechny materiály tohoto produktu jsou vhodné pro jemnou dětskou pokožku a zcela nezávadné, i když je dítě kouše nebo cucá. Jsou schváleny podle Eko-Tex Standard 100, třídy I. To znamená, že neobsahují zdraví škodlivé a alergie způsobující látky. To je pro nás velmi důležité!

Upozornění:
Nedávejte žádnou další potraci do postýlky.


Cestovní postýlka BABYBJÖRN Light se dá používat od narození do přibližně tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

BABYBJÖRN Cestovní postýlka Light Silber
MOC¹ 7.300 Kč
6.950 Kč
Top značky