BABYBJÖRN Hrneček, sada 2 kusů, růžový/fíalový

BABYBJÖRN Hrneček, sada 2 kusů, růžový/fíalový


  • BABYBJÖRN Hrneček, sada 2 kusů, oranžový/tyrkysový

442 Kč
Cena
415 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
27 Kč (6%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A086185

BABYBJÖRN Hrneček, sada 2 kusů, růžový/fíalový
BabyBjörn hrneček je perfektním prvním hrnečkem pro Vaše dítě, které si už přijde dost velké na to, aby se naučilo pít z otevřeného hrnku jako maminka a tatínek. Design hrnečku je ergonomicky navržený pro drobné ručičky se silnou vůlí.

BABYBJÖRN dětský hrneček se příjemně drží, stojí pevně na stole a je těžké ho převrhnout. Barvy a tvar ladí s BABYBJÖRN talířkem se lžičkou. Doporučováno pro děti od 8 měsíců věku.

BABYBJÖRN je vyroben pro malé dětské ruce. Snadno uchopitelný materiál a výrazné linie dělají tento hrneček příjemným. A zaoblená horní hrana je citlivá k dětským rtům.

Níže soustředěné těžiště a široký základ s gumovým pruhem udržují hrneček pevně na stole. Díky okraji na dolní vnější straně hrneček klouže, místo aby se převrhnul, když do něj dítě strčí. Hrneček ukazuje, kolik je v něm ještě tekutiny.

• Neobsahuje BPA
• Mýt v ruce nebo myčce, možno ohřívat v mikrovlnné troubě a chladit v ledničce a mrazáku.
• Materiál: PP, TPE
• s měřící škálou
• Objem: ca. 100 ml

Obsah dodávky: 2 kelímky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BABYBJÖRN Hrneček, sada 2 kusů, růžový/fíalový
442 Kč
415 Kč
Top značky