BABYBJÖRN Nosítko Mini modrá indigo Cotton

BABYBJÖRN Nosítko Mini modrá indigo Cotton


  • BABYBJÖRN Nosítko Mini černá Cotton
  • BABYBJÖRN Nosítko Mini Cotton Altrosa

Cena
2.295 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A247436

BABYBJÖRN Nosítko Mini modrá indigo Cotton
Malé, jednoduché a měkké nosítko pro novorozence
Nosítko Mini je malé a snadno se navléká a obléká, což je praktické, když chcete miminko nosit např. jen krátkou dobu. Je perfektní pro první měsíce, kdy vyžaduje miminko Vaši blízkost. Přední díl je možné rozevřít a miminko položit, když v nosítku usne. Měkká látka se jemně přivine k zádům, nožičkám a bokům miminka a poskytuje dobrou oporu. Nosítko umožní správnou pozici miminka a přirozenou C křivku zad.

Novorozeně potřebuje Vaši neustálou blízkost. Nosítko Mini je malé, jednoduché nosítko, které je možné snadno obléknout a svléknout. Je perfektní, když nosíte miminko jen kratší dobu např. k jeho utěšení a zároveň potřebujete volné ruce. Když miminko v nosítku usne, je možné přední díl rozevřít a spící miminko položit, aniž byste ho vzbudili.

Díky superměkké látce je nosítko pohodlné a příjemné I k citlivé dětské pokožce. Přivine se k zádům, nohám i bokům miminka a podporuje správné držení těla. Příjemné nosítko zajistí správnou pozici miminka a přirozenou křivku zad ve tvaru písmene C. Stabilní, nastavitelná opěrka hlavy se postará o bezpečnou oporu hlavičky a krku Vašeho miminka.

Perfektní nosítko pro novorozence
Nosítko Mini je perfektní první nosítko, speciálně přizpůsobené pro novorozence a jejich potřebu blízkosti. Nosíte své miminko na hrudi, takže může cítit Váš tlukot srdce.

Malé a snadné k použití
Nosítko Mini je praktické nosítko jen s několika nastavitelnými přezkami. Tím máte možnost ho snadno během dne i noci obléknout a miminko utišit. Nosítko je možné snadno rozevřít a přední díl uvolnit, abyste spící miminko mohli nerušeně položit. Stupňovité nastavení velikosti a opěrky hlavy se postará, aby se nosítko přizpůsobilo rostoucímu miminku.

Měkké a pružné
Díky extra měkké látce je nosítko pohodlné a příjemné i k citlivé dětské pokožce. Nosítko se přivine k zádům, nohám a bokům miminka a nabízí dobrou oporu, aby sedělo pohodlně v ergonomické pozici. Díky látce můžete rukama cítit pozici Vašeho miminka a přirozenou C křivku jeho zad.

Jedinečná látka
Látky nosítek BABYBJÖRN jsou speciálně vyvinuté s ohledem na potřeby miminek. Nosítka z mesh vlákna nebo žerzeje jsou vytvořena z 3D vláken, která jsou na vnitřní i vnější straně a v mezivrstvě. Místo výplně, která by mohla vytvořit až příliš tepla, se mezivrstva skládá z tenkého vlákna. To poskytuje nosítku stabilitu jako vatovaná výplň, ale zároveň se postará o dobré proudění vzduchu, aby nosítko bylo i během nošení vzdušné a příjemně chladné.

Bavlna
BCI certifikovaná bavlna, která je v části sezení elastická a díky spojení se saténem obzvláště měkká a příjemná. Tenká výplň zajistí malé, hezké a příjemné nosítko.

Stačí málo místa
Nosítko Mini nepotřebuje mnoho místa a je možné ho uložit do přebalovací tašky nebo kočárku.

Velká, nastavitelná opěrka hlavy
Dobrá opěrka hlavy je zvláště důležitá během prvních pěti měsíců života, až dokud může dítě držet hlavu samo. Nosítko má stabilní, nastavitelnou opěrku hlavy a krku.

Máte volné ruce
Když nosítke miminko v nosítku, máte volné ruce na jiné činnosti. To je skvělé pro novorozence, kteří potřebují blízkost.

Nošení s obličejem vpřed nebo k Vám
Když je Vaše miminko větší, můžete ho nosit směrem ven nebo dovnitř. Pokud nesete své dítě obličejem dopředu, mělo by být nejméně 5 měsíců staré.

Věk a hmotnost
Vhodné pro první měsíce života Vašeho miminka. Testované a bezpečné od 0 do 1 roku (min. 3,22 kg, max. 11 kg). Když nosíte své miminko obličejem směrem dopředu, mělo by mu být minimálně 5 měsíců a vážit maximálně 11 kg. U dětí v rozmezí 3,2 až 4,5 kg je třeba popruhy na nohy použít k udržení co nejmenších otvorů pro nohy.

Materiál
Veškeré materiály jsou přátelské k jemné dětské pokožce a bezpečné, když je dítě olizuje. Neobsahuje zdraví nebezpečné látky. Splňuje Eko-Tex Standard 100, třídy 1 pro výrobky pro miminka. To je pro nás velmi důležité!

Ověřená bezpečnost
Nosítko Mini splňuje evropské bezpečnostní normy DIN EN 13209-2:2015 pro nosítka a US-americkou normu ASTM F2236.

Péče
Praní na 40°C. Prát zvlášť. Používejte nejlépe šetrné prací prostředky bez bělidel, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Nesušit v sušičce.

Detaily:
  • Vhodné od 3,22 do 11 kg
  • Péče: Prát samostatně v pračce na 40°C
  • Materiál bez škodlivých látek

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

BABYBJÖRN Nosítko Mini modrá indigo Cotton
2.295 Kč
Top značky