BABYBJÖRN Nosítko Original Classic černé s proužky

BABYBJÖRN Nosítko Original Classic černé s proužky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 ks k dispozici!
2.116 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A027892

BABYBJÖRN Nosítko Original Classic černé s proužky
BABYBJÖRN Nosítko Original Classic

Klasika od BabyBjörn
V našem cenově korunovaném klasickém BABYBJÖRN nosítku Original Classic je dítě přesně posazeno. Úzské nosítko, volné ruce a nohy. Je pohodlné, lehké si ho nandat a svléknout. Nosítko bylo vyvinuto ve spolupráci s lékařskými odborníky tak, aby vyhovovalo dětem i rodičům.

nosítko je velmi snadné na použití, můžete si jej snadno sami nandávat i sundávat a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně (aby se děťátko při manipulaci nevzbudilo). Nosítko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narození. podpora hlavičky je nastavitelná, a když je dítě starší a dokáže již hlavičku udržet samo, můžete ho nosit čelem dopředu a podporu pro hlavičku ohnete. Nosítko lze použít od velikosti dítěte min. 53cm. Nosítko na dítě od narození (minimálně 3,5 kg) do 10 kg 100% bavlna, neobsahuje Formaldehyd. Možno prát v pračce do 40 stupňů, perte samostatně s jemným mycím prostředkem, bez bělicích prostředků.

Ergonomické pro dítě
nosítko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narození.

Bezpečnost a použití
Každý detail jej propracován tak, aby se Vaše dítě cítilo bezpečně. nosítko je velmi snadné na použití, můžete si jej snadno sami nandávat i sundávat a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně (aby se děťátko při manipulaci nevzbudilo)
Malé a praktické
Nosítko nezabírá mnoho místa a tak lze jednoduše složit do tašky a všude nosit s sebou.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

BABYBJÖRN Nosítko Original Classic černé s proužky
2.116 Kč
Top značky