BABYBJÖRN One Cotton Mix půlnoční modrá / Classic Jeans

BABYBJÖRN One Cotton Mix půlnoční modrá / Classic Jeans


Cena
3.490 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A236387

BABYBJÖRN One Cotton Mix půlnoční modrá / Classic Jeans
Nosítko One je ergonomické nosítko pro děti, díky kterému budete mít své dítě bezpečněě v blízkosti a současně vám uvolní ruce. Je to naše nejoblíbenější dětské nosítko, neboť je velmi snadno použitelné a může být přizpůsobeno rostoucímu dítěti.

Dítě sedí pohodlně a díky nastavitelné šířce sedu může volně pohybovat nohama. S nosítkem One si můžete snadno vybrat mezi různými polohami pro nošení na břiše nebo na zádech.

Dětské nosítko One Air lze použít od narození do přibližně tří let věku.

Náš bestseller - dokonalé od narození
Nosítko One je naše nejoblíbenější dětské nosítko, neboť je velmi univerzální a může být použito od novorozeneckého věku (od 3,5 kg) a poté se přizpůsobí Vašemu rostoucímu dítěti.

Nabízí 4 pozice nošení, na břiše a na zádech.
Můžete se rozhodnout, zda chcete dítě nosit tváří k vám (dvě výšky nastavení), nebo zády k vám.

Ergonomická, široká poloha nožek
Individuálně nastavitelná šířka sedu zajišťuje, že boky vašeho dítěte jsou vždy v pohodlné a ergonomicky správné poloze.

Polstrované ramenní popruhy pro pohodlné nošení
Extra vysoké polstrování na ramenních popruzích zajišťuje pohodlné nošení i na delších výletech.

Břišní pás uvolňuje záda a ramena
Široký, robustní pás poskytuje silnou úlevu a dobrou ergonomii.

Integrovanéá novorozenecká vložka
Dětské nosítko One má dvě nastavitelné výšky. Horní výšku použijete pro vašeho novorozence (nejméně 3,5 kg) tak, aby vaše dítě sedělo ve správné poloze v blízkosti vašeho obličeje. Snadno tak můžete dát svému dítěti polibek na hlavu.

Větší děti se nosí na zádech
Pokud je dítě trochu těžší, může být pro vás snadnější jej nosit v nosítku na zádech. Doporučujeme však, abyste své dítě nosili na zádech až od jednoho roku věku, protože jej v této pozici již tolik neuvědomujete.

Snadné a bezpečné nošení na zádech
Když vaše dítě sedí v nosítku obličejem k vám, můžete nosítko jednoduše otočit kolem těla a posunout dítě na záda. Je to snadné a nepotřebujete pro to žádnou pomoc. Konstrukce dětského nosítka zajišťuje, že dítě sedí bezpečně a chráněno, zatímco posujnujete nosítko na svá záda.

Polohovatelná opěrka hlavy
Dětské nosítko má robustní, flexibilní opěrku hlavy, kterou lze používat, dokud vaše dítě nebude mít dostatečně silný krk, aby drželo hlavu vzpřímeně. Můžete také sklopit opěrku hlavy, když vaše dítě povyroste (od 5 měsíců věku) a chce odpočívat nebo spát v dětském nosítku. Opěrku hlavy lze nastavit plynule a individuálně.

Pás pro podporu bederní oblasti vám umožňuje rovnoměrně rozložit váhu dítěte na boky a ulevit tak ramenům a zádům.
Nosítko One Outdoors bylo Mezinárodním institutem Hip Dysplasia Institute testováno a uznáno jako nosítko "přátelské ke kyčlím" To znamená, že dětské nosítko zajistí správnou podporu boků vašeho dítěte, a tím podpoří proces zrání kyčelních kloubů. To je velmi důležité, zvláště v prvních měsících.

Materiál vhodný pro děti
Neobsahuje zdraví nebezpečné látky. Splňuje Eko-Tex Standard 100, třídy 1 pro výrobky pro miminka.

Rozměry a hmotnost:
Od narození do tří let (nejméně 3,5 kg / 53 cm, max. 15 kg / 100 cm).

Pro děti mezi 3,5 a 4,5 kg je nutné použití poutek na nožičky. Pokud nesete své dítě obličejem dopředu, mělo by být nejméně 5 měsíců staré a vážit nejvýše 12 kg.

Doporučujeme však, abyste své dítě nosili na zádech až od jednoho roku věku, protože jej v této pozici již tolik neuvědomujete.

Materiál
Vešekeré materiály jsou přátelské k jemné dětské pokožce a bezpečné, když je dítě olizuje. Neobsahuje zdraví nebezpečné látky. Splňuje Eko-Tex Standard 100, třídy 1 pro výrobky pro miminka.

Směs bavlny:
  • Svrchní materiál: 60% bavlna, 40% polyester
  • Podšívka: 100% bavlna
  • Polstrování: Polyester a PU pěna (popruhy)
Péče:
Praní na 40 °C. Používejte nejlépe šetrné prací prostředky bez bělidel, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Nesušit v sušičce.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

BABYBJÖRN One Cotton Mix půlnoční modrá / Classic Jeans
3.490 Kč
Top značky