BabyDan ohrádka Park a Kid bílá
Cena
4.890 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A142944

EAN: 5705548028107

BabyDan ohrádka Park a Kid bílá
Ohrádka Baby Dan® Park-A-Kid má jedinečný koncept a spojuje více funkcí.

Velká dvířka umožňují rychlý a snadný přístup. Vaše dítě je v ohrádce bezpečné a má pohodlí. Vy máte ruce volné pro jiné činnosti. Když už není ohrádka potřeba, dá se přeměnit na zábranu, která zajišťuje odstup mezi dítětem a krbem nebo schodištěm.

S extra dokoupitelným připevněním na stěnu získáte zábranu na schody nebo do dveří. Zábrana se dá libovolně prodloužit. Má široké jednotlivé díly a dvířka, tzn. je snadno uživatelná.

Highlights:
  • Obsah dodávky: 1 dvířka, 4 široké sekce a 1 podložka s měkkými, polstrovanými okraji
  • Mnoho možností přizpůsobení
  • Dá se libovolně prodloužit
Technické detaily:
  • Barva: bílá
  • Výška: 71 cm
  • Obvod: 365 cm
Upozornění: Polstrování se dá používat i jako hrací deka. Má praktickou šedou barvu, která dobře vypadá a všude se hodí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

BabyDan ohrádka Park a Kid bílá
4.890 Kč