Naše alternativa k vyprodanému výrobku

babyGO zábrana Safety-Gate White
Momentálně vyprodáno

1.142 Kč
Cena
1.074 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A295831

EAN: 4260332054843

babyGO zábrana Safety-Gate White
Tento text je přeložen automaticky.
Pro větší bezpečnost
Děti vyrůstají tak rychle a brzy začnou dobývat své prostředí. Schodišťová stráž „Bezpečnostní brána“ je praktické bezpečnostní řešení a neměla by chybět v žádné domácnosti s malými dětmi a kojenci.

Rodiče chtějí pro své děti bezpečné prostředí. S ochrannou mřížkou dveří od babyGO je možné dát dítěti maximální svobodu pohybu s co nejmenším počtem zdrojů nebezpečí. Na obou stranách mřížky jsou stabilní zajišťovací šrouby. Umožňují spolehlivou a snadnou instalaci mřížky do rámu dveří - bez nutnosti vrtání. Každý šroub lze nastavit samostatně a bez nářadí. Schodišťová bezpečnostní mříž „Bezpečnostní brána“ je vhodná výhradně pro vnitřní použití a pro instalační šířky od 76 do 80 cm. Pro použití v širších instalačních místech se používají prodlužovací díly (k dispozici samostatně).

Časy, kdy maminka a táta museli vylézt přes bránu s víceméně akrobatickými schopnostmi, aby mohli vstoupit nebo opustit místnost, jsou naštěstí věcí minulosti s „Bezpečnostní bránou“. Ochranná mřížka se zavře automaticky a současně se zablokuje. Použité materiály jsou robustní a snadno se čistí. V případě potřeby se jednoduše umyje.

Podrobnosti o produktu:
  • Rychlá a snadná instalace, bez vrtání a bez nářadí
  • Integrované otevírání pro pohodlné používání
  • Velký úhel otevření až 180
  • Stabilní zpracování
  • Snadné čištění a údržba

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: babyGO zábrana Safety-Gate White
4.5
9 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 7
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější