Naše alternativa k vyprodanému výrobku

babyJem Baby polštářek s boční ochranou bílá
Momentálně vyprodáno

babyJem Baby polštářek s boční ochranou bílá


Varianta:
 • babyJem Baby polštářek s boční ochranou bílá
  Momentálně vyprodáno
 • babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý

Cena
1.544 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289503

EAN: 8699208311326

babyJem Baby polštářek s boční ochranou bílá
Tento text je přeložen automaticky.
Jméno to dává pryč: Refluxní polštář od babyJem slouží především ke snížení refluxu a zvracení u dětí. K tomuto účelu používá dva známé přístupy.
Opticky to připomíná polštář BabyJem Reflux v bílé barvě na matraci nebo na velkém klínovém polštáři. V zásadě je to přesně to, co je: velký polštář vyrobený z pevné pěny ve tvaru klínu má sklon 15 stupňů. Děti, které na tom spí, leží lehce zvednuté. To má zabránit tomu, aby žaludeční kyselina nebo obsah žaludku tekly zpět do jícnu. Speciální polštář má navíc dva menší klínovité polštáře, které se používají na levé a pravé straně dítěte.
Měli byste dítě držet v postranní poloze tím, že podepřete záda a žaludek.

Podle vědy může ležení na boku také působit proti refluxu a zvracení obecně. Kromě toho je boční poloha vhodná pro kojence, aby se zabránilo deformaci nebo zploštění zadní části hlavy.
Mimochodem: Aby se zabránilo babyJem Aby se zabránilo polštářům s refluxem, prodyšný, omyvatelný potah má na spodní straně jinou strukturu. než na prošívané horní straně.

Detaily produktu:
 • zvedá horní část těla
 • pevnou základnu pro dobrý spánek
 • dva klínové polštáře pro stabilní postranní polohu
 • odnímatelný potah, dodatečně testované na škodlivé látky
 • Rozměry (šířka x hloubka): 43 cm x 66 cm
 • Materiál: plyšový
 • omyvatelný při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější