Naše alternativa k vyprodanému výrobku

babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý
Momentálně vyprodáno

babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý


Cena
1.292 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277754

EAN: 8699204311320

babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý
Tento text je přeložen automaticky.
Název říká vše: Refluxní polštář šedá od babyJem se používá především ke snížení refluxu a zvracení u dětí. K tomuto účelu používá dva dobře známé přístupy.
Opticky, polštář BabyJem Reflux k matracovému výtahu nebo klínovému polštáři. V zásadě je to přesně to, co je: velký klínový polštář vyrobený z pevné pěny má sklon 15 stupňů. Děti, které na tom spí, leží mírně vyvýšené. To má zabránit tomu, aby obsah žaludeční kyseliny nebo žaludku vytékal zpět do jícnu, a tím zabrání nebo sníží reflux.

Kromě toho má polštář dva menší klínové polštáře, které se používají na levé a pravé straně dítě. Měli by dítě držet v postranní poloze tím, že podpírají záda a žaludek. Podle vědy může boční skladování také působit proti refluxu a zvracení obecně. Kromě toho je boční poloha vhodná pro kojence, aby se zabránilo deformaci nebo zploštění hřbetu hlavy.
Mimochodem: Aby se zabránilo sklouznutí dítěteJem Aby se zabránilo polštářům s refluxem, prodyšný, omyvatelný potah má jiný struktura na spodní straně než na prošívané horní části.

Detaily produktu:
  • horní část těla je umístěna výše
  • pevná základna pro dobrý noční spánek
  • dva klínové polštáře pro stabilní postranní polohu
  • odnímatelný potah, dodatečně testované na škodlivé látky
  • Rozměry: (šířka x hloubka): 43 cm x 63 cm
  • Materiál: plyšový
  • omyvatelný při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější