babyJem Baby Reflux Cushion white
Cena
1.435 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277910

EAN: 8681049215420

babyJem Baby Reflux Cushion white
Tento text je přeložen automaticky.
Název říká vše: Polštář s refluxem bílý od babyJem se používá především ke snížení refluxu a zvracení u dětí. Pro tento účel používá dva dobře známé přístupy. babyJem Reflux polštář do matracového výtahu nebo velkého klínového polštáře. V zásadě je to přesně to, co je: velký klínový polštář vyrobený z pevné pěny má sklon 15 stupňů. Děti, které na tom spí, leží mírně vyvýšené. To má zabránit tomu, aby obsah žaludeční kyseliny nebo žaludku vytékal zpět do jícnu, a tím zabrání nebo sníží reflux.

Kromě toho má polštář dva menší klínové polštáře, které se používají na levé a pravé straně dítě. Měli by dítě držet v postranní poloze tím, že podepírají záda a žaludek. Podle vědy může boční skladování také působit proti refluxu a zvracení obecně. Kromě toho je boční poloha vhodná pro kojence, aby se zabránilo deformaci nebo zploštění hřbetu hlavy. babyJem Aby se zabránilo polštářům pod zpětným chladičem, má prodyšný, omyvatelný potah na spodní straně jinou strukturu než na prošívané horní části.

Detaily produktu:
  • horní část těla je umístěna výše
  • pevná základna pro dobrý noční spánek
  • dva klínové polštáře pro stabilní postranní polohu
  • odnímatelný potah, dodatečně testované na škodlivé látky
  • Rozměry: (šířka x hloubka): 43 cm x 63 cm
  • Materiál: plyšový
  • omyvatelný při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

babyJem Baby Reflux Cushion white
1.435 Kč