Naše alternativa k vyprodanému výrobku

babyJem Ortopedický podpůrný polštář bílý
Momentálně vyprodáno

babyJem Ortopedický podpůrný polštář bílý


Varianta:

Cena
489 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277813

EAN: 8681049234155

babyJem Ortopedický podpůrný polštář bílý
Tento text je přeložen automaticky.
BabyJem Support polštář je více než jen prodyšný dětský polštář ve tvaru jablka. Bílý polštář opravuje polohu dětí při spaní a může tak zabránit deformaci hlavy.

Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje, aby děti během prvního roku života spaly na zádech. Z jednoho jednoduchého důvodu: při spánku můžete lépe dýchat. Zadní poloha však může způsobit deformaci nebo zploštění hlavy. To je přesně místo, kde se hraje opěrný polštář.
Ergonomicky tvarovaný polštář BabyJem Support white má výrazné duté a zploštělé části. Jedná se o design, jehož účelem je lepší rozložení kontaktního tlaku hlavy než konvenčního polštáře a podpora lokomotorického systému. V důsledku toho existuje méně tlakových bodů a deformací, hlava zůstává přirozeně zaoblená.

Vzhledem k tomu, že polštář také do určité míry koriguje polohu dítěte, nemůže se jednoduše otočit. Polštář podpory BabyJem tak funguje také jako bezpečnostní polštář. Další bezpečnost je zajištěna standardním testováním škodlivin na všech látkách prostřednictvím babyJem.

Detaily produktu:
  • ergonomicky tvarované, aby se zabránilo deformaci hlavy
  • zabraňuje otáčení a dušnosti
  • prodyšné a omyvatelné
  • použitelné od narození do ca. 6. měsíc
  • Materiál: 100% bavlna
  • pratelný při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější