babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá

babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá


Varianta:
  • babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá
  • babyJem Podpůrný a kojící polštář růžový
  • babyJem Podpůrný a kojící polštář modrý

Cena
966 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277731

EAN: 8681049230829

babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá
Tento text je přeložen automaticky.
Péče a podpora polštář šedá od babyJem je univerzální v použití. Má podpůrnou, sklápěcí a sedací funkci, která pomáhá dítěti pohodlně se pohybovat sama.
Má tvar podkovy s malým polštářkem. U novorozenců lze podpůrný polštář použít jako místo ke spánku během dne. Dítě je umístěno do tvaru podkovy s malým polštářem určeným jako doplňková podpora krku dítěte. Díky podpoře na obou stranách se dítě nemůže převrátit na stranu.

Od věku 6 měsíců funguje polštář jako podpora pro děti ležící na břiše. Příjemná tkanina, která je babyJem, byla důkladně testována a vybrána, dává dítěti velmi dobrý pocit.

Pro děti od 9 měsíců slouží polštář jako podpora při sezení. To zajišťuje dobré držení. Polštář lze také použít pro krmení ve všech funkcích, které polštář přináší.

Detaily produktu:
  • Multifunkční polštář pro kojence
  • Podpora nezávislého pohybu dětí
  • Možnosti péče, když je dítě v podpůrné poloze
  • Materiál: 100% bavlna
  • Lze prát při 60 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá
babyJem Podpora a ošetřovatelský polštář šedá
966 Kč