Naše alternativa k vyprodanému výrobku

babyJem Side spací klínový polštář růžový
Momentálně vyprodáno

babyJem Side spací klínový polštář růžovýCena
391 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277514

EAN: 8699205310148

babyJem Side spací klínový polštář růžový
Tento text je přeložen automaticky.
Boční polštář na spaní růžový od babyJem podporuje miminka spící v postranní poloze. Zabraňuje nežádoucímu otáčení a snižuje tak riziko zablokování dýchacích cest. Díky tomu bude vaše dítě spát v klidu a bezpečí.

Zdá se, že spací polštář na straně Design od baby'Jem si nejprve zvykne. Přesně řečeno, nejedná se o klasický polštář, ale o podpůrné zařízení. Skládá se ze dvou pěnových bloků různých velikostí ve formě klínu. Velký a malý klín jsou spojeny prodyšnou, měkkou krycí tkaninou, která je vyrobena z babyJem a byla testována na škodlivé látky.

Myšlenka za tím: Dítě leží mezi klíny, záda je podporována delším klínem. Menší klín na přední straně zajišťuje dostatečnou svobodu od šlapání. To má za následek dva pozitivní účinky: Na jedné straně může dítě dobře dýchat, na druhé straně tato poloha spánku brání deformacím v zadní části hlavy. Může spát střídavě na levé nebo pravé straně pouhým otočením polštáře.

Polštář pro postranní spaní můžete použít nejen v dětské postýlce, ale také v rodinné posteli, na prolézací přikrývce, v kolébce nebo v kočárku.

Produkt podrobnosti:
  • boční polštář na spaní použitelný na obou stranách
  • univerzálně použitelný na všechny dokumenty
  • měkký potah šetrný k pokožce
  • Materiál: 100% bavlna
  • omyvatelná při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - babyJem Side spací klínový polštář růžový
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější