4 slevové kupóny jen tak!
4 slevové kupóny jen tak!
SLEVA až:
1250 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus industrial greyBabymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus industrial grey

Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus industrial grey


  • Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus Loft White

Cena
3.599 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246128

Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus industrial grey
Nutribaby + je více než obyčejný kuchyňský robot.

Je to Váš pomocník pro přípravu pokrmů pro Vaší celou rodinu. Můžete používat k přípravě zdravé stravy pro Vás již před porodem, aby se děťátko dostávalo zdravé výživy. Nutribaby + se velmi snadno obsluhuje. Jen ho naprogramujete a on udělá vše za Vás! Nutribaby nabízí 5 funkcí v 1!

Detaily:
  • V páře uvaří zdravá, vyvážená jídla
  • Mixér slouží k přípravě polévek a pyré
  • Jako ohřívač ohřeje až 3 lahve a sklenice
  • Sterilizátor sterilizuje až 3 lahve a příslušenství
  • Funkce rozmrazení ohřeje již dříve připravené pokrmy
  • Přístroj má také největší kapacitu na trhu, varná nádoba má objem 1500 ml a nádoba na mixování o objemu 600 ml.
  • Materiál: PP (polypropylen)
  • Rozměry: 36 x 20 x 26 cm
Kromě toho může být Nutribaby+ použit pro přípravu pokrmů nejen pro miminka, ale i pro menší děti a dospěláky (pro vaření vajec například) Cyklus vaření v páře je určen časově a ne na základě množství vody Použití vaření v páře umožňuje, že se jednotlivé přísady vaří v páře jen tak dlouho, aby zůstala zachována chuť a výživné látky

Přilehlé odnímatelné desky umožňují, aby přístroj reagoval na potřeby při vaření. Praktický a intuitivní LCD displej usnadňuje používání různých funkcí, odpočítává zbývající čas vaření a může také uložit poslední volbu času. Zde odpovídá jedno tlačítko jedné funkci. Mixér pracuje na základě stisknutí na horní části nádoby a může být použit nezávisle na parní nádobě. Můžete tak mixovat a vařit v páře ve stejnou dobu.

Jeho ''Soft grip'' poskytuje prostor pro dobrou manipulaci. Automatické vypnutí bude oznámeno vizuálním a akustickým alarmem. Dvě oddělitelní jednotky přístroje také usnadní jeho uskladnění v kuchyni. Také design je díky odnímatelnému pouzdu přizpůsobitelný.

Babymoov poskytuje také aplikaci s recepty zdarma a blog ''babymahlzeiten-Rezepte.de'', což Vám může být inspirací pro dětské pokrmy pro každý věk.

Na všechny výrobky Babymoov je poskytována doživotní záruka. Podmínky záruky: Delší dobu garance je možné aktivovat do dvou měsíců po zakoupení produktu a to registrací na www.service-babymoov.com

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby plus industrial grey
3.599 Kč
Top značky