Babymoov noční světlo Sleepy
Babymoov noční světlo Sleepy
660 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Babymoov noční světlo Sleepy


Cena
660 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A253633

Babymoov noční světlo Sleepy
A spí už vůbec? To je jistě otázka, kterou mladí rodiče kladou nejčastěji. Ale nepropadejte panice, každé dítě má svůj vlastní rytmus. Najdete řešení a efektivní rituály, které dítě uspí. Noční světlo White Noise Nightlight Sleepy vám při tom pomůže, integruje se do spánkového rituálu vašeho dítěte, zklidní ho a pomůže mu usnout. Pravděpodobně jste slyšeli o efektu White Noise a jeho příznivých účincích na spánek dítěte? To je dobře. Nightlight Sleepy hraje 7 různých melodií "White Noise". Bzučení vysavače, zvuk moře, zvuk cvrčků v létě nebo simulované srdeční zvuky matky - vyzkoušejte, vašemu dítěti nejlépe zní a jemně jej doprovodí ke spánku. Můžete také nastavit hlasitost. Noční lampička Sleepy šíří měkké světlo v barvách duhy v pokojíčku vašeho dítěte. Pomáhá mu lépe se vyrovnat s věcmi, které ho obklopují během noci. Chcete-li zapnout noční světlo Sleepy: Jednoduše stiskněte a technologie „Tap & Light“ udělá zbytek. Integrované načasování po 30 minutách světlo vypne, zvuky po 10 minutách. Není 10 minut příliš krátká doba? Ne, neboť 80% dětí usíná za necelých 5 minut poté, co zaslechly "White Noises". Sen všech rodičů! *Zdroj: Archives of Disease in Childhood, 1990

Detaily:
  • Přehrává zvuky "White Noise"
  • 7 zvuků na výběr Vysavač, tlukot srdce, déšť, zvuky moře, řeka, fén, bublání
  • Ovládání hlasitosti
  • jemné vícebarevné světlo
  • Trvalý provoz nebo s načasováním (30 minut světlo, 10 minut zvuky)
  • Technologie „Tap & Light“
  • Noční světlo z robustnío ABS, zaručeně bez BPA, PVC a ftaláů
  • 3 x AA baterie (nejsou součástí balení)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Babymoov noční světlo Sleepy
660 Kč
Top značky