☼ Nákupní neděle! ☼
☼ Nákupní neděle! ☼
10% SLEVA:
NED2238
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Babyzen iZi Go 2019 Black
Babyzen iZi Go 2019 Black
7.520 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Babyzen iZi Go 2019 Black


  • Babyzen iZi Go 2019 Grey

Cena
7.520 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A213814

Babyzen iZi Go 2019 Black
Vhodné pro následující kočárky: BABYZEN YOYO (od roku 2014), YOYO +.
BABYZEN iZi Go Modular™ od BeSafe® byl vyvinut s cílem dát vašemu dítěti útulné, malé hnízdečko - se zvláštním zaměřením na bezpečnost, pohodlí a praktičnost.
Spojením francouzského designu BABYZEN se skandinávskou bezpečností BeSafe® je tato dětská autosedačka ideálním a zároveň stylovým řešením pro snadnou a bezpečnou přepravu Vašeho dítěte. Ať už jedete vlastním autem, taxi nebo vás sveze kamarád: Otázka, jak by měla být dětská autosedačka upevněna během řízení, je otázkou minulosti. Upevněte dětskou autosedačku snadno pomocí 2 kliknutí na kočárek YOYO+ a vydejte se na cesty. Zatímco vaše dítě je v klidu a uvolněně spí v autosedačce, můžete se volně pohybovat.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

Babyzen iZi Go 2019 Black
7.520 Kč
Top značky