Baghera Racer Černá skluzavka
Cena
2.428 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A259891

EAN: 3474230008025

Baghera Racer Černá skluzavka
Tento text je přeložen automaticky.
Připravte se na divoké závody!

Za volantem tohoto šikovného černého posuvného vozu vyrobeného z Metal l ožívá svět automobilových závodů fantazií vašeho dítěte a termíny jako zahřívací kola, mřížka, start, home straight a pit stop už brzy nebudou cizí slova!

Bohatý tygr malý závodní vůz
Koloběžka je vybavena správnými funkcemi. Takže si můžete plně užít svá dobrodružství v novém závodním voze a vůz zůstává díky gumovým kolům stabilní a především velmi tichý. Vybaven takovým autem, vaše dítě dokáže vymyslet ty nejkrásnější příběhy a dokonce se zúčastnit nejúžasnějších závodů ve vašich snech.

Pevná a odolná hračka
Auto pro kojence a batolata bylo navrženo ve Francii a je vyrobeno výhradně z kovu l. Je velmi robustní a doprovází mladého pilota všude. Velká kola jsou pryžové pneumatiky, které zajišťují velmi tiché používání vozidla na jakémkoli povrchu (dům, beton, štěrk, trávník, ...).

Rozvíjení motorických schopností dítěte
Pedálová koloběžka pro kojence a batolata umožňuje snadný pohyb a také rychle rozpoznává všechny možnosti. Vaše dítě instinktivně rozumí tomu, jak se dostat rychleji nebo otočit, a tak rozvíjet jeho rovnováhu a motorické dovednosti. S rohem můžete navíc oznámit každý příchod vašeho dítěte. Posuvné auto můžete používat, jakmile se vaše dítě dokáže držet vzpřímeně. Držák je dokonale přizpůsoben morfologickým požadavkům kojence na 1 rok.

Vintage vzhled se stylem
V elegantním závodním červeném a jeho Vintage vzhledu jsou malé závody auto je úplně v módě. Četné dekorativní prvky dodávají vozu určitý vzhled: roh, černé sedadlo nebo závodní pruhy. Neexistuje žádný způsob, jak by vaše dítě s tímto autem nepozorovalo.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 58 x 34 x 38 cm
  • hmotnost: 4,5 kg
  • Věk: od 12 měsíců do 3 let

úcta
Nevhodné pro děti do 12 let měsíce. Nepoužívat v silniční dopravě! Nepoužívejte na strmých svazích, schodech nebo v blízkosti řek. Před použitím musí být všechny vaky a obalové materiály odstraněny a zboží musí být před montáží zkontrolováno z hlediska úplnosti a poškození.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Baghera Racer Černá skluzavka
2.428 Kč