Baier Adebar 2019 Karo šedo/červená
Varianta:
  • Baier Adebar 2019 Karo šedo/červená
  • Baier Adebar 2019 Sporty šedá
  • Baier Adebar 2019 Puntíky modrá

Cena
3.454 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A259288

EAN: 4260492030046

Baier Adebar 2019 Karo šedo/červená
Autosedačka, která nabízí více:
Z bezpečnostního a technického hlediska odpovídá nejnovějším požadavkům - stabilní a kvalitní výrobek ze špičkové výroby z Bádensko-Württemberska. Autosedačka Baier Adebar disponuje nastavitelnou opěrkou hlavy ve více stupních, takže vaše dítě sedí vždy bezpečně a pohodlně. Díky výběrovým materiálům a adaptivnímu tvaru se dítě bude cítit vždy pohodlně a bude chráněno. Kromě ochrany má polstrování funkci podobnou klimatizaci: v zimě hřeje a v létě chladí. S váhou pouze 5 kg je autosedačka Adebar velmi lehká, bez rohů a v senzačním designu.

Více bezpečnosti se sedačkou Baier Adebar
Pro zajištění větší jistoty vám a vašemu dítěti vyniká dětská sedačka Baier Adebar mimo jiné tím, že je vedení bezpečnostního pásu široce otevřeno. To zajišťuje optimální vedení pásu a zamezuje vzniku velké mezery mezi pásem a dítětem. Tato funkce drží pás na břiše ve správné poloze a zabraňuje vysokému zrychlení pánve směrem dopředu. Horní vedení pásu díky samozavíracím klapkám drží ramenní pás ve správné a optimální poloze. Pás je snadné individuálně nastavit. Snadno nastavitelná opěrka hlavy a správné vedení pásů zabrání vypadnutí dítěte v případě nehody. Celá konstrukce autosedačky Baier Adebar byla založena na tom, aby absorbovala síly v případě nárazu a odvedla je od dítěte.

Více pohodlí
Vedle bezpečnosti zaručuje autosedačka baier Adebar také vysokou úroveň pohodlí: ergonomický tvar a polstrovaný potah se postarají o pohodlí dítěte při jízdě. Na potahy se používají výhradně ty nejlepší materiály - regionální a z udržitelných surovin. Vlákno Tencel® umožní prodyšnost autosedačky a pohlcuje vlhkost. Tak se bude dítě cítit dobře v létě i v zimě. Boční strany opěrky na hlavy byly koncipovány tak, aby si dítě během spánku mohlo pohodlně opřít hlavu. Zároveň se zabraňuje předklánění hlavy dopředu.

Více přátelská k životnímu prostředí
Téměř všechny části autosedačky Baier Adebar pocházejí z regionu Baden-Württemberg v Německu. Nehlídá se jen nízká emise CO2 díky kratším přepravním cestách, ale také schopnost nabídnout produkt regionální a přátelský k životnímu prostředí.Technické detaily:
  • Hmotnost: 4,95 kg
  • Maximální výška: 73 cm
  • Šířka a hloubka: 41,5 a 34,5 cm
  • Polohovatelná opěrka hlavy
  • Pohodlí díky vláknu Tencel®
Tato autosedačka byla vyvinuta, navržena a vyrobena v Německu
Veškeré materiály pocházejí z udržitelných surovin z Německa.

Příslušenství

Cena
1.446 Kč
Cena
1.408 Kč
Cena
1.408 Kč
Cena
1.403 Kč
Cena
1.408 Kč
Cena
1.408 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

Baier Adebar 2019 Karo šedo/červená
3.454 Kč