10% Shop |12% App
10% Shop |12% App
Sleva
na HRAČKY!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Baier Adefix SPi 2019 Karo šedo/červená
Varianta:
  • Baier Adefix SPi 2019 Karo šedo/červená
  • Baier Adefix SPi 2019 Sporty šedá

Cena
4.994 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A259281

EAN: 4260492030404

Baier Adefix SPi 2019 Karo šedo/červená
Vybavená Isofixem a plně integrovanou ochranou proti bočnímu nárazu
Skupina 2/3, od 4 do 12 let, cca 15-36 kg

Kompletní ochrana díky Baier Adefix SPi
Autosedačka Baier Adefix SPi s plně integrovanou ochranou proti bočnímu nárazu v kompaktní velikosti. I u nejnovějšího modelu je ochrana proti bočnímu nárazu. Speciální pěna je již zpracována přímo ve skořepině autosedačky. Tato nová konstrukce se postará o to, aby byla síla v případě bočního nárazu absorbována autosedačkou. Měkce polstrované bočnice chrání dítě a nabízí mu maximální ochranu v případě nehody. Integrované polstrování je do sedadla zabudováno. Využíváte tak zhruba o 30 % vyšší ochranu s relativně malou šířkou autosedačky. V přímém porovnání s modelem Adefix SP bylo použito polstrování s ještě vyšší ochrannou funkcí na menším prostoru. Pokud se přesto rozhodnete pro autosedačku s nastavitelnými či dokonce odnímatelnými bočnicemi, doporučujeme podívat se po sesterském modelu Adefix SP - zajímavá zejména pokud musíte čas od času vozit tři autosedačky na zadním sedadle auta.

Autosedačka, která nabízí více:
Z bezpečnostního a technického hlediska odpovídá nejnovějším požadavkům - stabilní a kvalitní výrobek ze špičkové výroby z Bádensko-Württemberska. Autosedačka Baier Adefix disponuje nastavitelnou opěrkou hlavy ve více stupních, takže vaše dítě sedí vždy bezpečně a pohodlně. Díky výběrovým materiálům a adaptivnímu tvaru se dítě bude cítit vždy pohodlně a bude chráněno. Kromě ochrany má polstrování funkci podobnou klimatizaci: v zimě hřeje a v létě chladí. S váhou pouze 7,1 kg je autosedačka Adefix velmi lehká, bez rohů a v senzačním designu.

Více bezpečnosti se sedačkou Baier Adefix
Z bezpečnostního a technického hlediska odpovídá nejnovějším požadavkům - stabilní a kvalitní výrobek ze špičkové výroby z Bádensko-Württemberska. Autosedačka Baier Adefix SPi disponuje nastavitelnou opěrkou hlavy ve více stupních, takže vaše dítě sedí vždy bezpečně a pohodlně. Díky výběrovým materiálům a adaptivnímu tvaru se dítě bude cítit vždy pohodlně a bude chráněno. Kromě ochrany má polstrování funkci podobnou klimatizaci: v zimě hřeje a v létě chladí. S váhou pouze 7,1 kg je autosedačka Adefix SPi velmi lehká, bez rohů a v senzačním designu.

Pro zajištění větší jistoty vám a vašemu dítěti vyniká dětská sedačka Baier Adefix SPi mimo jiné tím, že je vedení bezpečnostního pásu široce otevřeno. To zajišťuje optimální vedení pásu a zamezuje vzniku velké mezery mezi pásem a dítětem. Tato funkce drží pás na břiše ve správné poloze a zabraňuje vysokému zrychlení pánve směrem dopředu. Horní vedení pásu díky samozavíracím klapkám drží ramenní pás ve správné a optimální poloze. Pás je snadné individuálně nastavit. Baier Adefix SPi je vybavena Isofixem Bezpečnost na vyšší úrovni! Isofix je nejbezpečnější, nejsnazší a přesto nejrychlejší možností, jak autosedašku právně a bezpečně instalovat. Autosedačka je tak přímo spojena s vozidlem. Isofix spojení zabraňuje špatné instalaci autosedačky ve vozidle a zaručí tak nejvyšší možnou bezpečnost díky minimalizaci zdrojů chyb. Snadno nastavitelná opěrka hlavy a správné vedení pásů zabrání vypadnutí dítěte v případě nehody. Celá konstrukce autosedačky Baier Adefix SPi byla založena na tom, aby absorbovala síly v případě nárazu a odvedla je od dítěte.

Více pohodlí
Vedle bezpečnosti zaručuje autosedačka Baier Adefix SPi také vysokou úroveň pohodlí: Ergonomický tvar a silně polstrovaný potah se postarají o pohodlí při jízdě, čemuž byla při výrobě věnována vysoká pozornost. Na potahy se používají výhradně ty nejlepší materiály - regionální a z udržitelných surovin. Vlákno Tencel® umožní prodyšnost autosedačky a pohlcuje vlhkost. Tak se bude dítě cítit dobře v létě i v zimě. Boční strany opěrky na hlavy byly koncipovány tak, aby si dítě během spánku mohlo pohodlně opřít hlavu. Zároveň se zabraňuje předklánění hlavy dopředu.

Více přátelská k životnímu prostředí
Téměř všechny části autosedačky Baier Adefix pocházejí z regionu Baden-Württemberg v Německu. Nehlídá se jen nízká emise CO2 díky kratším přepravním cestách, ale také schopnost nabídnout produkt regionální a přátelský k životnímu prostředí.

Technické detaily:
  • S Isofixem
  • Pro děti do 150 cm
  • Hmotnost: 7,1 kg
  • Maximální výška: 73 cm
  • Šířka a hloubka: 52 a 40 cm
  • S plně integrovaným polstrováním bočnic
  • Polohovatelná opěrka hlavy
  • Pohodlí díky vláknu Tencel®
Tato autosedačka byla vyvinuta, navržena a vyrobena v Německu
Veškeré materiály pocházejí z udržitelných surovin z Německa.

Příslušenství

Cena
1.068 Kč
Cena
1.101 Kč
Cena
1.092 Kč
Cena
1.202 Kč
Cena
1.097 Kč
Cena
1.101 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

Baier Adefix SPi 2019 Karo šedo/červená
4.994 Kč