Balení 6 pratelných kojících vložek AVENT

Balení 6 pratelných kojících vložek AVENT

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

310 Kč
249 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 61 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A009784

Balení 6 pratelných kojících vložek AVENT
Pratelné kojící vložky do podprsenky AVENT.
Tyto znovu použitelné kojící vložky od AVENT jsou vyrobeny z jemné bavlny, která izoluje vlhkost a odvádí ji do neprotékajících vrstev dál od pokožky. Atraktivní vnější strana z krajky zabrání posunutí a propůjčuje vložkám ženský vzhled. Samozřejmě jsou kojící vložky vhodné do pračky a sušičky.

Číslo výrobku: 200120001

Dodávka obsahuje 6 kojících vložek a síťku do pračky.

Příslušenství

Cena
388 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Balení 6 pratelných kojících vložek AVENT
310 Kč
249 Kč