Barbie Domeček pro panenky

Barbie Domeček pro panenky


Cena
7.510 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245278

Barbie Domeček pro panenky
S domečkem snů pro Barbie se splní sny malých holčiček, protože nabízí neomemezený prostor pro hraní. Barbie Domeček snů je přes 90 cm vysoký a 120 cm široký a je vybaven spoustou zábavných funkcí. Má tři patra s osmi pokoji, včetně garážového stání (vozidlo není součástí), funknčí výtah s místem pro čtyři panenky, bazén se skluzavkou z horního patra, 5 kusů přestavitelného a přemistitelného nábytku, světla, zvuky a dalšíxch 60 doplňků - včetně roztomilého štěnátka - které můžou inspirovat nespočet příběhů. Zásuvný systém zajišťuje, že nebudou doplňky při hře z domečku padat. Detailní dekorace a nábytek pro interiér i exteriér. S domečkem si lze hrát ze všech stran. Zábava při hraní a skutečná obměnitelnost! Pohovka se dá přestavět na palandu, konferenční stolek se dá přestavět na dětskou postýlku pro Chelsea (panenka se prodává samostatně), krbová kamna, chladnička, trouba nebo venkovní gril. Autentické osvětlení a zvuky vytváří tu správnou atmosféru - kontrolky na troubě svítí, časovač tiká, jídlo na pánvi prská, konvice píská. Toaleta i sporák vytváří skutečné zvuky. Malé návrhářky interiérů mohou uspořádat vybavení a příslušenství podle představ, rozvíjet svůj vlastní styl a vždy vymýšlet nové příběhy. Ve vile snů se stále něco, v noci i ve dne, ať už je Barbie doma sama, nebo má plný dům přátel a rodinných příslušníků (panenky se prodávají samostatně) Bazénová nebo pyžamová párty, zábava s rodinou, venkovní grilování, narozeniny, každodenní život - s vilou Barbie dream jsou děti uvítáni nekonečnými příběhy. Každý den můžou objevit něco nového, protože s Barbie je všechno možné. Barbie vila snů disponuje 70 doplňky jako je nábytek, doplňky do domácnost a pejsek; panenky, móda a vozidlo nejsou součástí. Odchylky v barvě a designu vyhrazeny.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Barbie Domeček pro panenky
7.510 Kč
Top značky