Barbie: Hvězdná galaktička

Barbie: Hvězdná galaktička

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
734 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 84 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186385

Barbie: Hvězdná galaktička
Barbie Hvězdná Galaktické a její létající kočička jsou hlavními hrdinkami filmu Barbie ve hvězdách.

Připoj se k nim a jeď s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Zažij s těmito dvěma kamarádkami vesmírné dobrodružství. Kočička panenky Barbie opravdu létá! Dej kočičí vodítko panence Barbie do ruky a stiskni tlačítko na noze panenky. Roztomilé zvířátko vyletí do vzduchu a začne se vznášet. Barbie je oblečená v růžové kombinéze. (stejně jako ve filmu) Nemůže chybět ani zářivá stříbrná vesta, růžová sukně (doplněná skvělými zipy), nezbytný modrý pásek a stříbrné kozačky. I copánek ve vlasech se k její oblečku výborně hodí. Jsou na něm stříbrné proužky a sponka s modrou hvězdou.

Roztomilá kočička k ní ladí svou stříbrnou helmou a dvěma růžovými vrtulemi. Dívky budou tyto dvě kamarádky milovat. Dokupte jim další panenku Barbie, ať zábava s hraní panenkami se nestane nudnou. Obsahuje panenku Barbie s doplňky a létající kočičku.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 43 x 50 x 23 cm
  • Nutné baterie: 4 x AAA (LR03)
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Barbie: Hvězdná galaktička
MOC¹ 818 Kč
734 Kč