Barbie: Hvězdná kamarádka

Barbie: Hvězdná kamarádka


850 Kč
Cena
818 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
32 Kč (4%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186388

Barbie: Hvězdná kamarádka
Připoj se k Barbie a jejím kamarádům a cestuj s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Viděla jsi už film "Ve hvězdách"?

Představujeme ti Sally a její známý Hoverboard. Panenka je doprovázena světly a zvuky. Stříbrné kozačky ji skvěle padnou a jízdě na Hoverboardu nebrání nic v cestě. Panenka je při své jízdě na hoverboardu doprovázena pěti různými zvuky a třemi barevnými světly(modrým, růžovým a červeným). Sally ti předvede, co umí na Hoverboardu. Když na její záda připojíš otočný kroužek, otočí se dokola.

Díky pohyblivým kolenům ji můžeš umístit do několika poloh. Je spousta technik, jak na Hoverboardu jezdit. Panenka Sally je oblečena do své fialové kombinézy. Nemohou chybět ani stříbrné boty, blyštivá odnímatelná sukně. Její vlasy jsou zdobené stříbrnými proužky. Dívky budou z tého fantastické panenky nadšeny. Zažij skvělé dobrodružství. Součástí je panenka a Hoverboard se světlem a zvuky. Panenka nemůže létat a sama stát.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 16 x 33 x 7,5 cm
  • 3 x AG13 (LR44) jsou součástí balení
  • Když na její záda připojíš otočný kroužek, otočí se dokola.
  • Panenka Sally je oblečena do své fialové kombinézy. Nemohou chybět ani stříbrné boty, blyštivá odnímatelná sukně.
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Barbie: Hvězdná kamarádka
850 Kč
818 Kč
Top značky