Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BAYER CHIC 2000 Kombi-kočárek pro panenky  ROAD STAR Jeans grey
Momentálně vyprodáno

BAYER CHIC 2000 Kombi-kočárek pro panenky ROAD STAR Jeans greyCena
2.343 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242761

EAN: 4004181562766

BAYER CHIC 2000 Kombi-kočárek pro panenky ROAD STAR Jeans grey
Skvělý kombiovaný kočárek pro panenky s otočnou a výškově nastavitelnou rukojetí od 57 do 92 cm. Atraktivní sportovní sklápěcí stříška se dvěma panoramatickými okny, příslušenstvím a sluneční ochranou. Součástí dodávky je velká síť na zavazadla a moderní přebalovací taška včetně přebalovací podložky.

Se 4 nastavitelnými možnostmi jako jsou kočárek pro panenky, sportovní kočárek, přenosná taška, kterou lze přeměnit na přebalovací tašku. Kočárek pro panenky lze snadno složit.

Podrobnosti:
  • Velikost panenky: max 52 cm
  • Rukojeť: 57 - 92 cm
  • Rozměry: 85 x 47 x 82 cm
  • Hmotnost: 6,4 kg
  • Věk: od 4 let.

Upozornění Není vhodné pro děti do 3 let, hrozí nebezpečí udušení kvůli dlouhým popruhům, a uškrcení, neboť obsahuje drobné součástky, které je možné spolknout.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější