Bayer Chic Kočárek pro panenky Yolo - Midnight Blue

Bayer Chic Kočárek pro panenky Yolo - Midnight BlueCena
1.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A225168

Bayer Chic Kočárek pro panenky Yolo - Midnight Blue
Zcela nový kombinovaný kočárek pro panenky s velmi stylovým podvozkem a mnoha praktickými funkcemi. Sportovní korbička má bezpečnostní madlo a lze ji v několika sekundách přeměnit na hlubokou korbičku. Pokrývka korbičky slouží jako nánožník sportovního kočárku. Sportovní i hluboká korbička se dají nasadit po obou směrech jízdy. Díky předním kolečkům se s kočárkem najíždí velice snadno do každé zatáčky. Výškově nastavitelná rukojeť od cca 46 do 82 cm se přizpůsobí každé dětské velikosti. Rukojeť lze navíc otočit tak, že malá maminka může svůj kočárek řídit oběma směry. Se sluneční stříškou a nákupní síťkou. Yolo se dá velmi snadno a skladně složit. Vhodné pro panenky do velikosti cca 52 cm.

Podrobnosti:
 • Velikost panenky: max 52 cm
 • Rukojeť: 46 - 82 cm
 • Rozměry: 71 x 42 x 81 cm
 • Hmotnost: 3,9 kg
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, hrozí udušení způsobené malými částmi, které lze spolknout.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Bayer Chic Kočárek pro panenky Yolo - Midnight Blue
  1.999 Kč
  Top značky