BAYER DESIGN Kočárek Combi grande pro panenky

BAYER DESIGN Kočárek Combi grande pro panenky


Cena
1.793 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A250905

EAN: 4003336405255

BAYER DESIGN Kočárek Combi grande pro panenky
Tento kombi - kočárek pro panenky v moderním designu s vyjmutelnou přenosnou taškou. Do korbičky se vejdou panenky o velikosti cca 38 - 46 cm, lze jej snadno přeměnit na sportovní kočárek. Díky nastavitelnému posuvnému madlu je také vhodný pro malé maminky. Pro snadnou přepravu lze kočárek pro panenky zcela jednoduše sklapnout. Integrovaný nákupní koš je součástí kočárku, a tak si maminky panenek mohou vzít na procházku všechny důležité věci. Souprava pro panenky obsahuje také cestovní lůžko, láhev, popruh pro nošení, dudlík, plastové nádobí a také lahveičky na kosmetiku.

Podrobnosti:
  • Dodávána v hezké dárkové krabici.
  • Výška rukojeti: 46-75 cm
  • rozměr výrobku: 77 x 43 x 75 cm
  • Doplňky:
  • Věk: od 3 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

BAYER DESIGN Kočárek Combi grande pro panenky
1.793 Kč