BAYER DESIGN Plačící panenka Piccolina Real Tears, 46 cm

BAYER DESIGN Plačící panenka Piccolina Real Tears, 46 cm


Cena
1.405 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A222424

EAN: 4003336946970

BAYER DESIGN Plačící panenka Piccolina Real Tears, 46 cm
Piccolina Real Tears je hezká panenka veliká 46 cm s měkkým tělíčkem a mnoha funkcemi. Pokud dáte panence lahvičku naplněnou vodou, mlaská si a při pití pohybuje pusinkou Po nasycení si říhne.

Po nakrmení pláče a roní skutečné slzy. Když stiskneme její bříško, začne se vesele smát. Má na sobě hezké fialové pyžámko a čepičku, u sebe má medvídka, taštičku, pečující výbavičku a ručník.

Podrobnosti:
 • Včetně medvídka, taštičky a příslušenství.
 • Dodávána v pěkné dárkové krabici.
 • Rozměr výrobku: 46 x 25 x 12 cm
 • Vydává zvuky: mlaskání, smích, říhnutí a pláče se skutečnými slzami.
 • Nutné baterie: 3 x AA
 • Věk: od 18 měsíců

 • Upozornění Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Z bezpečnostních důvodů odstraňte z hračky všechny drátky, plastové nebo pryžové pásky, přívěsy nebo jiné přídavné součásti před tím, než se hračka dostane do rukou dítěte.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  BAYER DESIGN Plačící panenka Piccolina Real Tears, 46 cm
  1.405 Kč