BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars

BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars


  • bébé-jou® nočník Luxe Design: Hello Little One v bílé
  • bébé-jou® nočník Luxe Design: Wally Whale v modré

MOC¹
555 Kč
Cena
446 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
109 Kč-20%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série bébé jou Silver stars

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A099654

BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars
Nočník Luxe od bébé-jou je kombinací funkčnosti a designu. Je velmi přátelský uživateli. Díky odejmutí nádstavce se dá upravit jeho výška. Tím skýtá dětem mezi 1,5 a 4 roky dostatek místa na nohy a pohodlnou polohu při sezení.

Na rozdíl od jiných nočníků je tento nočník od bébé-jou velmi kompaktní po stránce velikosti a snadno se skladuje na záchodě, v koupelně atd. Odnímatelná vnitřní vložka usnadňuje čištění a má uzávěr a protiskluzový okraj. Výborná cesta pro začátek života bez plen.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars
MOC¹ 555 Kč
446 Kč
Top značky