Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars
Momentálně vyprodáno

BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • bébé-jou® nočník Luxe Design: Confetti Party in Florida, mátová
  • bébé-jou® nočník Luxe Design: Wally Whale v modré
  • bébé-jou® nočník Luxe Design: Blush Baby in Flamingo Pink

MOC¹ 555 Kč
444 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 111 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099654

BEBE JOU Nočník Luxe - Silver Stars
Nočník Luxe od bébé-jou je kombinací funkčnosti a designu. Je velmi přátelský uživateli. Díky odejmutí nádstavce se dá upravit jeho výška. Tím skýtá dětem mezi 1,5 a 4 roky dostatek místa na nohy a pohodlnou polohu při sezení.

Na rozdíl od jiných nočníků je tento nočník od bébé-jou velmi kompaktní po stránce velikosti a snadno se skladuje na záchodě, v koupelně atd. Odnímatelná vnitřní vložka usnadňuje čištění a má uzávěr a protiskluzový okraj. Výborná cesta pro začátek života bez plen.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky