bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Hello little one bílá
Momentálně vyprodáno

bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Hello little one bílá


  • BEBE JOU Box na ubrousky - Silver Stars
  • bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Blush Baby in Flamingo Pink
  • bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Confetti Party Florida Mint
  • bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Wally Whale v modré

Cena 343 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A230390

bébé-jou®Box na vlhčené ubrousky: Hello little one bílá
Kolekce bébé-jou je rafinovaná, měkká a pohodlná. Stručně řečeno, má vše, co udělá krásné chvilky s děťátkem ještě krásnějšími. Díky kombinaci různých materiálů a potisků je kolekce velmi měkká a má luxusní vzhled. Pro tento účel byly použity pastelové barvy v růžové, šedé, bílé, modré, mátové zeleni. Kombinace barvy a jemné struktury činí tuto báječnou kolekci stylovou a nadčasovou. Jednotlivé produkty mohou být dokonale kombinovány. Box na vlhčené ubrousky od bébé-jou je hezký na přebalovacím stole. Kazeta má speciální klips, který chrání ubrousky před vyschnutím. Speciální otvor se postará o to, že automaticky povyleze další ubrousek. Kazeta se dá snadno otevřít jednou rukou.

Detaily:
  • Barva: bílá
  • Motiv: Hello Little One Hlemýžď
  • Věk: Vhodný od narození.
  • Praktické zavírání umožňuje rychlé a snadné vytažení vlhčeného ubrousku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky