bellybutton by Alvi potah na kojící polštář

bellybutton by Alvi potah na kojící polštář


  • bellybutton by Alvi Potah na kojící polštář, Classic Line Dream, blue
  • bellybutton by Alvi Potah na kojící polštář, Classic Line Dream, růžový
  • Bellybutton by Alvi povlak pro kojící polštář, Classic Line Dream, šedý

Cena
1.085 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A255459

bellybutton by Alvi potah na kojící polštář
Hezký Belybutton By Alvi povlak na polštář

Pro aktuální Alvi kolekci má bellybutton navrženou novou linii. Úžasný pocit v prostředí ve velmi unikátním vzhledu!
bellybutton mother nature & me je zaměřena na novou generaci rodičů, kteří jsou modení, městští a otevřený světu, který si uvědomělý o ekologii a životním prostředí. bellybutton Affe je srdeční záležitostí od bellybutton mother & me by Alvi a přebírá odpovědnost za životní prostředí. Všechny výrobky bellybutton mother nature & me jsou nejen udržitelné a vyrobené za redukce plýtvání zdroji, ale její prodej podporují také Organizace pro práva dětí Save the Children - pro větší sociální zodpovědnost.

Detaily:
  • ca. 190 cm
  • Öko-Tex Standard 100
Materiál:
  • 100% bavlna
Péče:
  • Lze prát na 60°C
  • Vhodné do sušičky na sníženou teplotu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Naše nejprodávanější

bellybutton by Alvi potah na kojící polštář
1.085 Kč
Top značky