BERG Toys - Steel Trailer modrý/černý

BERG Toys - Steel Trailer modrý/černý


  • Bergtoys Berg Large Trailer přívěsný velký vozík

Cena
5.033 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A250993

BERG Toys - Steel Trailer modrý/černý
Chceš zažít velká dobrodružství? Pak je možná BERG Steel Trailer tím správným řešením. Tento skvělý, ale především praktický přívěs lze snadno připevnit k pedálové motokáře. Přívěs má funkci sklonu, takže z něho můžete snadno vyjmout věci. Tento přívěs je navíc mimořádně stabilní díky ocelovému okraji. Takže můžete ho použít bezpočetkrát. V přívěsu lze přepravit až 40 kg. Tento přívěs BERG Steel vyhovuje všem velkým pedálovým motokárám značky BERG. Takže objevujte svět pomocí pedálové motokáry a vezměte si do svého přívěsu stan, piknikový koš nebo hračky.

Podrobnosti:
  • Silná plastová skořápka se speciálním ocelovým okrajem pro větší stabilitu
  • Přívěs se hodí ke všem velkým pedálovým motokárám od značky BERG.
  • Rozměry: 134 x 48 x 78 cm
  • Nosnost: max. 40 kg
  • Hmotnost: 18,2 kg
  • Věk: od 5 let

Pozor: Vhodné jen pro domácí použití.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BERG Toys - Steel Trailer modrý/černý
5.033 Kč
Top značky