Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Bergtoys Berg Large Trailer přívěsný velký vozík
Momentálně vyprodáno

Bergtoys Berg Large Trailer přívěsný velký vozík


Cena
4.744 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A250990

EAN: 8715839051940

Bergtoys Berg Large Trailer přívěsný velký vozík
S tímto impozantním přívěsem budete moci převážet spoustu nákladu při svém dobrodružství ! Například, piknikový koš pro vaše přátele, nebo můžete sbírat starý papír v okolí. Se šlapací motokárou a přívěsem značky BERG můžete dělat jakoukoli práci a užít si každé dobrodružství. Takže nastartuj! Přívěs se hodí ke všem velkým pedálovým motokárám od značky BERG. Takže jej nelze kombinovat s BERG Buddy a BERG Rally.

Podrobnosti:
  • Díky robustním pneumatikám můžete snadno naložit jakýkoliv náklad.
  • Rozměry: 134 x 48 x 78 cm
  • Věk: od 5 let
Upozornění:
Nemůže být kombinován s BERG Buddy a BERG Rally.
Určeno jen k použití doma.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější