bieco dřevěné chapátko ovce / medvěd
Cena
389 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295616

EAN: 4005544160117

bieco dřevěné chapátko ovce / medvěd
Tento text je přeložen automaticky.
Uchopení ovce / medvěda s chrastítkem od Bieco je skvělá hračka pro malého nováčka a projevuje se v okouzlujícím roztomilém tvaru. Ovce je griffin, chrastítko a kousací kroužek v jednom, a proto věrný společník v prvních měsících života vašeho dítěte. Přírodní dřevo a měkké lano se cítí krásně v rukou vašeho dítěte a zároveň jsou vzrušujícím kontrastem ke stimulaci hmatu. Jako pomůcka na zoubkování dřevěný prsten posiluje patro vašeho dítěte a pomáhá zmírnit bolest při zoubkování. Když je medvěd otřesen, šťastně rachotí, a tak hravě podporuje jemnou motoriku a sluch vašeho dítěte. Díky diskrétnímu designu je tato pedagogicky hodnotná vzdělávací hračka stylovým společníkem, který potěší rodiče i děti.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka) x výška): 14 x 8 x 4 cm
  • Materiál: bavlna, polyesterová výplň
  • Pokyny pro péči: Vlhkost otřete jemným mýdlem
  • Věk: od 0 měsíců

Pozor
Není možný výběr designu, tj. dodáváme náhodně vybraný design

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

bieco dřevěné chapátko ovce / medvěd
389 Kč