BIG aqua nauti
Cena
552 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280749

EAN: 4004943765473

BIG aqua nauti
Tento text je přeložen automaticky.
Z hlubin moře přichází v létě zábavná chobotnice BIG-Aqua-Nauti do zahrad a nabízí chladné občerstvení a živou zábavu při hraní.

Veselá chobotnice s příjemným úsměvem a modrými chapadly, které také dávají je to stabilní stojan, má chytrý trik, který potěší malé vodní krysy. V závislosti na tlaku vody se klobouk může zvednout až na 4 metry na výšku a také se přitom otáčí a proměňuje se ve sprchu. Pro vyrovnání nerovných podlah lze trysku na hlavě ručně nastavit tak, aby proud vody dopadl na klobouk přesně. BIG-Aqua-Nauti je vyrobena z vysoce kvalitních plastů a díky standardizovanému připojení hadice se perfektně hodí ke všem standardním připojením zahradní hadice. Vodní hračka je vhodná pro děti od tří let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (šířka x hloubka x výška): 27 x 26 x 31 cm
  • V závislosti na tlaku vody stoupá klobouk až na 4 metry
  • Nastavitelná tryska pro upevnění vodního paprsku
  • Snadná instalace díky standardizovanému připojení hadice s pečetí
  • Věk: od 3 do 8 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Používejte pouze pod dohledem dospělých. Nebezpečí poranění!
Pouze pro použití v domácnosti! Pouze pro venkovní použití!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG aqua nauti
552 Kč