BIG Baby Porsche odrážedlo

BIG Baby Porsche odrážedlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.826 Kč
1.630 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 196 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161194

BIG Baby Porsche odrážedlo
S atraktivním designem v kombinaci komfortem a bezpečností, se Baby Porsche BIG umí prosadit mezi konkurencí. BIG Baby Porsche s výraznými samolepkami učaruje všem dětem.

Karoserie je obzvláště robustní. Porsche je vybaveno pohodlným sedadlem, volantem, klaksonem a čtyřmi tichými koly. Všechny prvky odpovídají originálnímu vzhledu sportovních vozů Porsche.

Výjimečný je i jeho design. Kombinace barev s Prsche emblémem ho dělá neodolatelným.

Baby Porsche je vybaveno prohlubní na koleno pro větší děti.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056346
• Volant s klaksonem
• Navržený designovým studiem PORSCHE
• Bezpečnostní prohlubeň na koleno
• Rozměry: 71 x 34 x 41 cm
• Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Baby Porsche odrážedlo
MOC¹ 1.826 Kč
1.630 Kč