BIG Baby Porsche Premium, bílé

BIG Baby Porsche Premium, bílé

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
  • BIG Baby Porsche odrážedlo

MOC¹ 2.599 Kč
2.299 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A196805

BIG Baby Porsche Premium, bílé
V úzké spolupráci s Porsche Design Studios vyvinul BIG, výrobce oblíbeného BIG Bobby Car, tuto prémiovou verzi dětského Porsche.

Díky svému vysoce kvalitnímu vybavení není malé sportovní vozidlo v žádném případě horší než jeho skvělé vzory a přesvědčí nejen malé juniorské řidiče. Perfektní design a extravagantní prvky, stejně jako vysoce kvalitní vybavení, zaručují neomezené potěšení z jízdy a zaručují ideální dárek pro dětí od 18 měsíců.

Malé odrážedlo má mnoho doplňků Volant s mechanickým klaksonem, extra široké tiché pneumatiky s disky věrnými Porsche originálům a ergonomické sedátko s prohlubní pro koleno pro větší děti. Vysoce kvalitní, průsvitné světlomety a zadní světla, stejně jako výfuk a realistická přístrojová deska doplňují vybavení. Díky osvědčenému řízení náprav BIG má Baby-Porsche Premium také obzvláště dobrou manévrovatelnost.

Podrobnosti:
  • Špičkový sportovní volant s mechanickou houkačkou
  • Vysoce kvalitní pěnové sedátko s omyvaelným textilním plastovým krytem
  • Mimořádně široké pneumatiky Porsche
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Baby Porsche Premium, bílé
MOC¹ 2.599 Kč
2.299 Kč