BIG Big-Baby-Step - Stupátko

BIG Big-Baby-Step - Stupátko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
330 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A083068

BIG Big-Baby-Step - Stupátko
Big-Baby-Step - Stupátko
Číslo výrobku: 800056804

Big-Baby-Step je ideální stupátko pro všechny děti od 1 roku. Je lehké a proto ideální pro přemísťování všude tam, kde dítě nedosáhne. Díky dvěma stupínkům a výšce 21 cm se dostanou děti bez problému na záchod, k umyvadlu nebo mohou pomáhat při vaření. Tím děti zvládnou důležité životní kroky na cestě k dospělosti. Stupátko je vyrobeno v Německu z velmi kvalitní umělé hmoty. Je velmi robustní a nosnost je do 50 kg. Stupátko má široké, protiskluzové stupínky i silikonové nožky na spodní straně. Díky nim se předejde uklouznutí. Praktický úchyt na zadní straně pro snadné přenášení. A pokud se nové stupátko v designu BIG-BOBBY-CAR zašpiní, dá se rychle a snadno běžnými čistícími prostředky očistit.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Big-Baby-Step - Stupátko
330 Kč